Portál pre mamičky a ich detičky
- Ukulele

Práčky, ktoré majú paru. Aké sú výhody parného prania?

subpage-img

 

O parnom praní ste už možno počuli, ale viete v čom spočívajú jeho výhody a prečo by ste si mali parnú práčku zaobstarať? 

Výhod je celá kopa, ak raz parné pranie vyskúšate, nebudete chcieť viac prať inak.

Parné práčky LG, ponúkajú skvelý prací výkon, pretože para preniká ďaleko hlbšie do vlákien, než voda a napomáha lepšiemu rozpúšťaniu pracích prostriedkov. Nemusíte mať oni obavy z poškodenia jemných materiálov, para je k oblečeniu maximálne citlivá. 

Žehlenie bude jednoduchšie, prádlo menej pokrčené. Vaše detičky budú mäkké a príjemné oblečenie zbožňovať. 

 

Vyrastá nám generácia alergikov

Patríte medzi tie šťastné, ktoré nemajú žiadnu alergiu? V tom prípade si môžete gratulovať. Mnohé z nás však trpia rôznymi alergiami, ktoré nemusia obísť ani vašu ratolesť. 

Sila pary môže byť nápomocná aj alergikom. Práčky LG s technológiou Steam sú obohatené programom pre alergikov. Sila pary dezinfikuje a účinne zbavuje odevy alergénov. 

LG práčky získali nezávislú certifikáciu BAF (British Allergy Foundation), ktorá potvrdila, že alergény ako prachové roztoče, chemické látky či peľové alergény sú pri špeciálnych pracích programoch odstránené až na 99,9%.

 

Parné pranie je zároveň šetrné k oblečeniu. Technológia TrueSteam dokáže vaše oblečenie zbaviť pachov a znížiť jeho krčivosť už behom 20 minút. Ideálny čas na rannú kávu. 

Myslí na bábätká, aj na citlivú pokožku

Každá z nás z času na čas bojuje so škvrnami na kojeneckom oblečení. Poradí si s nimi para?

Para intenzívne preniká do prádla, po celých 20 minút, ešte pred zahájením hlavného prania. Škvrny pre ňu nie sú problémom. Vaše dieťatko sa vďaka technológii LG Steam navyše nedostane do kontaktu s alergénmi. 

 

Parná aviváž

Technológia Steam Softener používa na zmäkkčenie textílií iba čistú vodu. Nehrozí žiadne ďalšie podráždenie pokožky chemickou avivážou. Pozrite si rozdiel v štruktúre textílie na obrázku. 

Práčky od LG, majú paru! Vyskúšajte jej výhody, aj vy.

(ukulele/PR)

 

Zlý text
Dobrý text

Ďalšie články na ukulele.sk

Slováci chcú istotu a bezpečnosť. Očakávajú ich aj od svojej poisťovne

Spokojná mamička - spokojné dieťa alebo ako sa hodiť do pohody pri všetkých povinnostiach?

Kedy začať s turistikou u detí?

Ktoré legíny zdôraznia postavu?

7 tipov, ako žiť zdravšie