Portál pre mamičky a ich detičky
Posuvné dvere: dvere, ktoré maximalizujú priestor

Ste vo fáze rekonštrukcie bývania alebo len potrebujete praktickú zmenu vašich dverí v interiéri? Možno aktuálne hľadáte možnosti, ako vyriešiť uzatváranie jednotlivých miestností a potrebujete nový nápad. Čítajte ďalej, máme pre vás praktické riešenie.

Výhody teplákového materiálu – prečo sa z neho oplatí šiť častejšie

Zatiaľ, čo kedysi ste na ulici, v škole či v práci nestretli nikoho oblečeného v teplákoch, dnes sa môžete stretnúť s presným opakom. Tepláky boli „povýšené“ z domáceho odevu na odev mestský. Prečo je teplákový materiál taký obľúbený?

Podľa čoho vybrať zimné rukavice na šport?

V prípade väčšiny zimných športov sa nezaobídete bez rukavíc, ktoré udržia vaše rúčky v suchu a teple. Čo by však také rukavice mali spĺňať z hľadiska funkčnosti? Každý šport si vyžaduje trochu iné vychytávky, ale základom je vždy odolnosť voči...

Prinášame vám 3 top výhody, ktoré vám prinesie sedací vak

Ešte nemáte doma moderný a pohodlný sedací vak? Dnešným článkom sa vám pokúsime ukázať, o čo každý deň prichádzate. Sedacie vaky so sebou prinášajú niekoľko benefitov. Možno ostanete z niektorých prekvapení.

Ako naučiť deti hospodáriť s peniazmi?

Finančná gramotnosť je kľúčová – výrazne ovplyvňuje, aké finančné rozhodnutia urobíme v budúcnosti. S jej budovaním by sa preto malo začať už v nízkom veku, keď stačí deti naučiť zopár menších, no pritom efektívnych návykov.

Prečo darovať na Vianoce kolagén?

Kolagén je veľmi účinný výživový doplnok, ktorý by nemal chýbať ako doplnok stravy najmä u starších ľudí. Kolagén je známy svojimi priaznivými účinkami na ľudské telo. Tým, že napomáha obnove buniek, prispieva k lepšej regenerácií pokožky. Ľudia, ktorí bojujú s...

Nezabudnite po poslednom kosení zazimovať kosačku

Počas zimy tráva rastie veľmi pomaly, takže počas zimných mesiacov kosačku nepotrebujete. Aké špeciálne zazimovanie si vyžaduje kosačka?

Viete, ako si vyvolať menštruáciu?

Potrebujte svoju menštruáciu urýchliť?

Pánske svetre – styling na rôzne spôsoby

Svetre sú skvelým spôsobom, ako dodať vášmu celkovému vzhľadu šmrnc. Práve vstupujeme do jesennej a zimnej sezóny, čo znamená, že pár dobrých nápadov na to, ako svetre nosiť štýlovým spôsobom, sa vám pravdepodobne zíde. Poďme sa teda pozrieť na to,...

Vitamín D – zmierňuje tvorbu akné

Vitamín D je v poslednej dobe často skloňovaným vitamínom. Počas pandémie COVID-19 sa zistilo, že väčšina populácie trpí nedostatkom tohto vitamínu.