Portál pre mamičky a ich detičky
Bábätko 1. mesiac

Blahoželáme! Ak ste sa práve stali novopečenou mamičkou, určite vami lomcujú pocity  nekonečného šťastia a zároveň obavy z toho, čo vás čaká. Pripravte sa spolu s nami na prvý mesiac s dieťatkom, ktoré ste ešte nedávno s láskou nosili pod...

Akej farby môžu mať podľa genetiky Vaše deti oči ?

Určite ste sa zamýšľali niekedy nad tým, koho oči zdedí Vaše dieťa. Čo na to hovorí veda?

Čo sa stane, keď necháte dieťa samé doma s otcom ?

Už ste niekedy rozmýšľali nad tým, čo sa doma deje, keď Vy odídete a Vaše dieťa ostane len s ockom? Tak jedna mamička to už určite vie ;)

Neskutočné, čo predviedlo toto bábätko počas spánku...zasmejte sa!

Rodičia natočili svoje dieťaťko počas toho, ako spalo. Toto by ste nečakali, že bude robiť :)

Prvé mesiace s bábätkom, čo všetko doma musíte mať?

Prvé mesiace sú tým časom, kedy si nie sme isté čo sa môže a čo nie. Najmä ak sme prvorodičky môžeme byť prirodzene trochu zmätené, čo sa starostlivosti o dieťatko týka.

Ste smutní? Pozrite si toto video!

Toto video je plné vtipných situácií malých neposedníkov. Ak ste nemáte dobrú náladu, ste v strese alebo ste smutní rozhodne si pozrite toto video.  ...

Chutné domáce príkrmy pre deti

Jedno z prvých kašičkovitých jedál, ktoré naše deti papajú sú výživy. Ovocné alebo aj hotové pokrmy, to všetko sa dá urobiť aj doma. Ako na to?

Prečo nosiť dieťa v šatke alebo v babyvaku?

  1.      Spojenie s matkou

Kedy, ako, kde dať prepichnúť bábätku uši?

Pýtate sa, kedy je najlepšie dať prepichnúť vášmu dievčatku ušká? Čo to presne znamená? Akými spôsobmi sa dajú uši prepichnúť? Kde a za akých okolností to prebieha? Odpovede prinášame v tomto článku.